Google Optimizasyon

İnternette bulunan milyonlarca web sitesi arasında bir rekabet vardır. Web sitenizin olması önemlidir. Ama insanların arama motorlarında ulaşamadığı siteler hayal kırıklığıdır.

Web sitesi yapımında ve yayına başladıktan sonra sitenin arama motorlarına uyumlu hareket etmesi gerekmektedir. Buda sitelerle uzman SEO’ların çalışmasıyla olmaktadır. İnternet çöplüğünde kaybolmamak için doğru site ve doğru SEO yapılmalıdır.

SEO

Seo ( search engine optimizer ) arama motorlarının kriterlerine göre sitenizin düzenlemelerini ve gerekli ayarlarının yapılmasıdır. Seo yapılmamış bir web sitesi arama motorlarında bulunması imkansıza yakındır….

Profesyonel seo çalışması web sitenizi için ne kadar önemliyse, yanlış yapılan seo çalışmaları veya web sitenize yanlış müdehaleler sitenizin arama motorunda üst sıralarda çıkmamasına hatta dizinden silinmesine sebep olabilir. Unutmayınız ki doğru SEO çalışması uzun soluklu, zamana yayılan ve emek verilmesi gereken ciddi bir çalışmadır.

 • Growth through innovation/creativity:
  Rather than be constrained by ideas for new products, services and new markets coming from just a few people, a Thinking Corporation can tap into the employees.
 • Increased profits:
  The corporation will experience an increase in profits due to savings in operating costs as well as sales from new products, services and ventures.
 • Higher business values:
  The link between profits and business value means that the moment a corporation creates a new sustainable level of profit, the business value is adjusted accordingly.
 • Lower staff turnover:
  This, combined with the culture that must exist for innovation and creativity to flourish, means that new employees will be attracted to the organization.

Bir Cevap Yazın

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

see our gallery

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?